مشاوره رایگان

بهروش سریع دریچه ای نو به دنیای تجارت

 

1 - Copy

حتما شما هم اخبار تجارت را با دقت دنبال می کنید و از کالاهای جدید که وارد بازار می شوند و موفقیت ها یا شکست های  شرکتهای بزرگ تجاری و بازرگانی مطلع می شوید،قطعا این شکست ها و موفقیت ها تصادفی بوجود نمی آید این امر فقط با دانستن دانش کامل بازرگانی و با احتساب ریسک یا خطرات احتمالی محقق می شود.

از این رو شرکت حمل و نقل بین المللی بهروش سریع با داشتن کادری مجرب جلسه ای به نام راهنما ( مشاوره رایگان در زمینه حمل و نقل بین المللی ) را در خدمات خود برای تاجرانی که قصد دارند تجارت خود را در حاشیه امن نگاه دارند طراحی کرده است. زیرا بر این باور هستیم که موفقیت شما در تجارت موفقیت ما در این حرفه را شکل می دهد.

در این جلسه شما عزیزان هر آنچه که از تجارت میخواهید بدانید و نیاز به مشورت با یک متخصص برای موفقیت در تجارت خود را دارید بهروش سریع با متخصصین خود در اختیار شما می گذارد.در این جلسه متخصصین ما با راهنمایی شما را در زمینه خرید خارجی ، چگونگی تنظیم قرار داد بین فروشنده و خریدار(ترم تحویل کالا،نحوه تسویه حساب)،بیمه ی مناسب برای کالا،گشایش اعتبارات اسنادی،حمل و نقلی سریع و مقرون به صرفه و در آخر چگونگی انجام تشریفات گمرکی در مرحله ترخیص کالا از گمرکات یاری می دهند.

البته شما در هر لحظه به صورت آنلاین می توانید در قسمت سوالات متداول سایت ،سوال خود را مطرح کنید تا متخصصین ما در اسرع وقت باسخگوی سوال شما باشند ، همچنین در صفحه اینستاگرام شرکت در قسمت دایرکت می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

درباره ما

  • شرکت حمل و نقل بین المللی و ترخیص کالا بهروش سریع به شماره ثبت 129345 دارای مجوز رسمی از وزارت راه و ترابری و گمرک ایران در سال 1376/1/17 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه حمل و نقل بین المللی به صورت گسترده در اقسا نقاط جهان اعم از کشورهای اروپایی،آسیایی و آفریقایی زیر نظر انجمن شرکتهای حمل و نقل بین المللی ایران و انجمن جهانی IRU آغاز نمود.